Pradinis Loretos sėkmės istorija: „Mano darbe – jokios rutinos“

Loretos sėkmės istorija: „Mano darbe – jokios rutinos“

Moterų lyderystė – ne tik siekiamybė, bet ir realybė! Ilgametė „Marino Grupė“ darbuotoja, projektų skyriaus vadovė Loreta tikina, kad kiekvieną darbo dieną pasitinka su šypsena. Atėjusi į nedidelę, tačiau ambicingą kompaniją, Loreta prisidėjo prie jos augimo ir aplink save subūrė darnią komandą. Šiandien pašnekovė yra užtikrinta: tai – jos pašaukimas.

Su vadove kalbamės apie jos sėkmės istoriją ir patirtį „Marino Grupė“ įmonėje.

Loreta, kodėl Klaipėda ir kodėl jūra? Kaip atsiradote „Marino Grupė“?

Po beveik 20 metų vadovaujamo darbo ieškojau srities, kur galėčiau pritaikyti savo žinias ir patirtį. Kadangi buvau baigusi mokslus Klaipėdos universitete Jūrų technikos fakultete, jūrinis sektorius nebuvo visiškai svetimas, o tikrai klaipėdietei viskas, kas susiję su jūra, atrodo patrauklu ir įdomu!

Kuo Jus patraukė „Marino Grupė“? Kiek metų dirbate?

Čia dirbu jau beveik 7-ius metus. Atėjusi į darbo pokalbį, pamačiau nedidelę įmonę su ambicija ir perspektyva augti ir netgi tapti savo srities lyderiais. Direktoriaus požiūris įkvėpė pasitikėjimo, kad čia mano įgūdžiai ir patirtis gali būti naudingi, kad bus sudarytos sąlygos tobulėti. Žavėjo perspektyva būti augančios kompanijos dalimi. Šiandien, žvelgdama atgal, galiu pasakyti: pasiekėme išties daug. Kartu su kompanija augu ir aš pati.

Gyvename permainų laikotarpiu. Kaip manote, kokie lyderystės iššūkiai tenka šiuolaikinėms moterims?

Deja, daugelis moterų iki šiol susiduria su nepasitikėjimu ir problemomis, siekdamos įrodyti, kad lytis nėra reikšminga vadovaujant. Džiaugiuosi, kad man tokių sunkumų patirti neteko. Mūsų kolektyve reikalaujami aukšti profesionalumo standartai, tačiau egzistuoja betarpiška tolerancija. Esu užtikrinta: kiekvienas kolega pasiekė savo poziciją sunkiu darbu ir nusipelnė ją turėti. Sukūrus abipusės pagarbos ir supratimo aplinką, žmonės vertinami dėl savo darbų, o ne dėl to, kas jie yra.

Papasakokite, kaip atrodo eilinė Jūsų darbo diena?

Visos mano darbo dienos išskirtinės! Tik kasdieniai susirinkimai, praėjusios dienos ar savaitės aptarimai ir artimiausių planų ir užduočių susidėliojimas yra nuolatiniai. O visas kitas laikas labai dinamiškas ir dažnai nenuspėjamas dėl didelio darbuotojų skaičiaus ir daugybės vykdomų projektų.

Ar galite išskirti, kas Jūsų darbe Jus žavi labiausiai?

Vienareikšmiškai – rutinos nebuvimas. Kiekviena diena turi naujų iššūkių ir situacijų, kurias reikia operatyviai išspręsti. Esu dėkinga, kad gabus bei draugiškas kolektyvas visada pasiryžęs tai su manimi padaryti. Kasdien išmokstu kažką naujo ir niekada nesijaučiu tiesiog „atbuvusi laiką“.

Kokiu pasiekimu labiausiai didžiuojatės?

Didžiuojuosi, kad per pandemiją, kuri sukaustė visą pasaulį, palaužė dalį įmonių ir verslų, mūsų komanda įveikė bet kokius sunkumus: sugebėjome ne tik neprarasti to, ką pasiekėme, bet ir gerokai sustiprėjome. Dar labiau įtvirtinome savo lyderystę jūriniame sektoriuje.

Esate veikli, nestokojate naujų idėjų. Iš kur semiatės tiek įkvėpimo?

Mane tobulėti skatina jaučiamas pasitikėjimas, kurio nenoriu nuvilti. Daugelis bendradarbių žino, kad bet kokioje situacijoje gali į mane kreiptis ir sulaukti naudingos pagalbos ar patarimo. Esu tikra – kartu mes komanda, kuriai nebaisus joks iššūkis!

Sunkumai valdant laiką, stresas, įtampa darbe lydi dažną iš mūsų… Galbūt turite kokį stebuklingą karjeros patarimą?

Viskas labai paprasta. Dirbkite tik tokį darbą, kurį mėgstate! Tik tada į darbą pavyks keliauti su džiaugsmu ir gera nuotaika. O jeigu jaučiate, kad taip nėra – nebijokite pokyčių, bandykite naujas sritis, surizikuokite.

Scroll to Top