Pradinis Apie mus

Apie mus

„Marino group“ esame laivų statybos, remonto bei industrinių projektų lyderiai Baltijos šalyse. Teikiame 1300+ specialistų paslaugas didžiausioms laivų statykloms Europoje (net 15 šalių), kuriose prisidedame prie prestižinių bei pramoginių/kruizinių laivų statybos ir remonto. Esame tarptautinė įmonė, iš Klaipėdos bazės valdanti padalinius Prancūzijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje bei Latvijoje. Džiaugiamės, kad per beveik 7 metus užsitarnavome lyderio vardą.

Kodėl
Marino Group?

  • Aukšta kvalifikacija„Marino group“ komandoje dirba tik savo srities ekspertai su gilia patirtimi laivų statyboje bei industriniuose projektuose. Ne veltui užsitarnavome lyderių vardą Baltijos šalyse.
  • 1300+ PRO komanda Nuolat augančioje profesionalų komandoje turime suvirintojų, laivų korpusų surinkėjų, elektrikų, vamzdininkų bei kitų specialistų būtent Jūsų verslo poreikiams.
  • Greitis, kurio nerasite kitur Pasirašius sutartį su „Marino group“, komandą atsiunčiame į objekto vietą per 7 d.d. Nesvarbu, ar tai 2 specialistai, ar 50 – užtikriname, kad darbai būtų atlikti greitai, kokybiškai, patikimai.
  • Dirbame 15-oje šalių Per 7 gyvavimo metus „Marino group“ spėjo statyti laivus 15-oje skirtingų šalių visame Pasaulyje. Nors daugiausia dirbame Vakarų Europoje, paslaugias galime teikti bet kur.
  • Platus paslaugų profilis „Marino group“ specialistai stato ne tik milžininškus kruizinius laivus, jachtas, baržas, bet ir karinę techniką, industrinius pastatus, laboratorijas, montuoja įvairias metalines detales ir t.t.
  • Ne tik patikimi laivų statytojai Mūsų darbuotojus dažnai galima rasti ne tik laivų statyklose Prancūzijoje, bet ir Vokietijoje dirbant prie industrinių projektų. Laivų statyba ir industrija – „Marino group“ arkliukas.

Mūsų darbuotojai

1300+ PRO komanda

Mūsų profesionalų komandą sudaro suvirintojai, surinkėjai, vamzdininkai, ventiliacijos surinkėjai, izoliuotojai bei kiti savo srities ekspertai. Kadangi augame itin sparčiai, nuolat ieškome tiek pradedančiųjų, tiek įgudusių darbuotojų naujiems projektams Olandijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir ne tik. Kandidatus kviečiame įgalinti savo potencialą bei prisijungti prie „Marino group“: nemokamas apgyvendinimas bei 
kelionė, karjeros galimybės, palaikantys vadovai – tai tik keli mūsų siūlomi privalumai.

2567 Darbuotojai

1345 Įvykdyti projektai

Marino įmonių grupės darbuotojų augimas

Specialistų paslaugos

Atidumas klientams

Savo klientams galime pasiūlyti specialistų paslaugas prie laivų statybos bei industrinių projektų. Teikiame tiek darbuotojų paslaugas objekto vietoje, tiek techninio normavimo, komercinių pasiūlymų ruošimo, brėžinių specifikacijų analizavimo ir projekto priežiūros paslaugas. Be to, 250 įvykdytų projektų per paskutinius metus – nuo megajachtų statybos iki industrinių laboratorijų – liudija
apie mūsų sėkmingus ryšius su klientais.

Sertifikatai

Aukščiausi standartai

Dirbame pagal visus ISO sertifikatus: 14001, 9001, 45001 ir 3834-2. Testavimo centre, 
Klaipėdoje, tikriname visų kandidatų žinias, o projektų vadovai užtikrina sklandžią, 
kokybišką darbų eigą. Taip pat darbuotojams nuolat suteikiame sąlygas kvalifikacijos 
kėlimui, nes tikime kiekvieno specialisto potencialu.

Scroll to Top