Pradinis Paslaugos Pastolių montavimas
pastoliu montavimas marino group

Pastolių montavimas

„Marino group“ pastolių montuotojai atliekabet kokio sudėtingumo pastolių surinkimo (pastolių demontavimas, montavimas) paslaugas objekto vietoje – siūlome greitą, kokybiškai atliktą darbą tiek laivų, tiek industrinių pastatų statybos projektams.

Apie paslaugą

Siūlome šias paslugas klientams laivų statybos ir industriniuose sektoriuose: pastolių išmontavimas ir montavimas pramoniniuose, laivų statybos projektuose (viduje ir išorėje) – dirbame su fasadiniais ir moduliniais pastoliais. Mūsų profesionalūs pastolių montuotojai turi tinkamus sertifikatus darbui aukštyje.

Be to, viso darbo metu laikomės griežtų saugos reikalavimų bei normų, o projektų vadovai užtikrina nuolatinį bendravimą su klientu, projekto laiko rėmų laikymąsi.

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių pastolininkų paslaugas. Be to, turime „viskas viename“ specialistų, kurie turi kelių sričių kompetencijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio montuotojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Scroll to Top