Apie mus

Laivų statybos lyderiai Baltijos šalyse ir Europoje

Lietuvoje, uostamiestyje, įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Marino grupė“, tarptautinėje rinkoje žinoma kaip „Marino group“ – didžiausia laivų statybos darbus atliekanti įmonė Baltijos šalyse. „Marino grupė“ – įmonė teikianti korpusų suvirinimo bei montavimo, ŠVOK sistemų diegimo, dažymo ir smėliavimo, bei pastolių montavimo paslaugas laivų, pramoninių ir industrinių pastatų statybos sektoriuose. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 700 darbuotojų, kurie specializuojasi laivų statybos, laivų korpusų suvirinimo, bei vamzdynų montavimo sektoriuose. Lietuviško kapitalo įmonė „Marino grupė“ savo veiklą sėkmingai plėtoja Europoje ir pasaulyje. Uostamiestyje savo veiklą pradėjusi vystyti, jūrinio sektoriaus paslaugas teikianti įmonė „Marino grupė“ šiandien išaugo iš Lietuvos kontūrų ir gali drąsiai vadintis tarptautine. „Marino grupė“ darbuotojai specializuojasi laivų korpusų suvirinimo, laivų metalinių konstrukcijų surinkimo, vamzdynų montavimo, įdėtinių detalių gamybos ir montavimo, laivų korpusų dažymo ir smėliavimo, ventiliacijos ir izoliacijos sistemų diegimo srityse.

UAB „Marino grupė“ su centriniu ofisu Lietuvoje, savo veiklą plėtoja ir savo padalinius turi Vokietijoje, Latvijoje, Lenkijoje bei Ukrainoje. Nuolatinis ir tikslingas specializuoto ir motyvuoto personalo telkimas vienose rankose lemia plataus spektro, kokybiškos darbo jėgos augimą tarptautinėje įmonėje.

Išskiriamos pagrindinės įmonės veiklos: laivų statyba bei remontas, modernizavimas, įrengimų ir vamzdynų montavimas, laivų korpusų suvirinimas pagal įvairias procedūras ir metalinių konstrukcijų surinkimas, įdėtinių detalių montavimas, metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas, laivų korpusų bei metalo konstrukcijų dažymas, smėliavimas, gruntavimas, metalizavimas, vamzdynų izoliavimas, ventiliacijos sistemų įrengimas, pastolių montavimo, išmontavimo darbai.

„Marino grupė“ dirba didžiausiose Europos ir pasaulio laivų statyklose, bei pramoniniuose objektuose. Galime patenkinti net išrankiausius poreikius keliamus prestižinių, didelių kruizinių ar pramoninių laivų statybai bei remontui. Savo klientams „Marino grupė“ gali pasiūlyti ne tik žmogiškuosius išteklius, bet ir visas papildomas paslaugas, reikalingas sėkmingam projekto vystymui ir įgyvendinimui.

Darbuotojams

„Marino grupė“ suteikia mokymus, aprūpina darbo rūbais, saugos priemonėmis, transportu, padengia kelionių išlaidas, suteikia darbo įrankius ir visas socialines garantijas Lietuvoje bei užsienyje. Įmonė savo darbuotojams nuolatos kuria kuo patrauklesnes darbo sąlygos, atsižvelgiant į individualius poreikius pagal atitinkamą pasirengimą konkrečiam darbui. Išskirtiniais atvejais, pagal asmenines kompetencijas, suteikiamos visos karjeros galimybės.

Užsakovams

„Marino grupė“ visada gali garantuoti operatyvų reagavimą į iškilusį įvairios specializacijos brigados poreikį ir suburti atitinkamos komplektacijos komandas reikiamu laiku ir vietoje.

Personalui

„Marino grupė“ – įmonė, kuri nuolatos skatinami tobulėti, vienija ir puoselėja kolektyvo komandiškumą. Savo ruožtu personalas gali visada justi dirbantis socialiai atsakingoje tarptautinėje įmonėje.

Tarptautinės įmonės „Marino grupė“ vizija

Tarptautinės įmonės „Marino grupė“ vizija – tapti pirmaujančiais pagal darbo kokybę ir patikimiausiais rangovais ar subrangovais jūriniuose projektuose, laivų statybos ir remonto sektoriuose.

Tikėdami, kad sėkmingą projekto įgyvendinimą lemia įvairių elementų visuma, galime sakyti, jog „Marino grupė“ misija – nuolatinis tobulėjimas, reikalingas tam, kad atitiktume aukščiausius kvalifikacinius kriterijus, leidžiančius optimaliai išpildyti užsakovų lūkesčius.