Apie mus

Laivų statybos lyderiai Baltijos šalyse ir Europoje

Laivų statybos lyderiai Baltijos šalyse ir visoje Europoje

Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje įsikūrusi UAB “Marino group” yra didžiausia laivų statybos darbus atliekanti įmonė Baltijos šalyse. Įmonė atlieka laivų korpusų suvirinimo bei montavimo darbus, ŠVOK sistemų diegimą, laivų metalinių konstrukcijų surinkimo, vamzdynų montavimo, ventiliacijos ir izoliacijos sistemų diegimo, detalių gamybos ir montavimo darbus, dažymo ir smėliavimo, pastolių montavimo paslaugas laivams, taip pat pramoninių pastatų statyboje. Šioje Lietuvos įmonėje, kuri sėkmingai plėtoja savo tarptautinę veiklą Europoje ir visame pasaulyje, dirba daugiau nei 1200 darbuotojų – laivų statybos, suvirinimo bei vamzdynų montavimo profesionalų.

UAB “Marino group” centrinis filialas yra įsikūręs Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje, tačiau įmonė savo padalinius yra įsteigusi Latvijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Rumunijoje. Nuolatinis ir tikslingas kompetentingo ir motyvuoto personalo telkimas vienose rankose sudaro įmonei galimybes pasiūlyti plataus spektro ir profesionalias paslaugas. UAB “Marino group” dirba didžiausiose Europos ir pasaulio laivų statyklose bei pramoninių objektų statybose. Įmonės sutelktos kompetencijos ir sukaupta patirtis suteikia galimybes patenkinti net išrankiausius klientų poreikius, kuriais dažnai pasižymi didelių prestižinių kruizinių ar pramoginių laivų statyba ir remontas. UAB “Marino group” gali pasiūlyti ne tik žmogiškuosius išteklius, bet ir visas papildomas paslaugas, reikalingas sėkmingam projekto vystymui ir įgyvendinimui.

UAB “Marino group” vizija

Tarptautinės UAB „Marino group“ vizija – tapti kokybiškiausiu ir patikimiausiu Jūsų rangovu ir subrangovu jūriniuose ir industriniuose projektuose, laivų statybos ir remonto sektoriuose.

UAB “Marino group” misija

Tarptautinės UAB „Marino group“ misija – nuolatinis tobulėjimas, reikalingas tam, kad atitiktų aukščiausius kvalifikacinius kriterijus, leidžiančius optimaliai išpildyti užsakovų lūkesčius.

Klientams

UAB “Marino group” visada yra pasiruošusi operatyviai reaguoti į iškilusius Jūsų poreikius ir gali pasiūlyti profesionalių specialistų pagalbą Jums reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje.

Darbuotojams

UAB “Marino group” organizuoja mokymus, aprūpina darbo rūbais, saugos priemonėmis, transportu, padengia kelionių išlaidas, suteikia darbo įrankius ir visas socialines garantijas dirbantiems Lietuvoje bei užsienyje. Įmonė savo darbuotojams nuolatos kuria kuo patrauklesnes darbo sąlygas, kuria nuolatines galimybes darbuotojams augti ir tobulėti.