Paslaugos

„Marino grupė“ savo partneriams gali suteikti visas suvirinimo, surinkimo, dažymo, montavimo, pastolių montavimo ir/ar demontavimo paslaugas.

UAB “Marino group” gali suteikti visas suvirinimo, surinkimo, dažymo, montavimo, pastolių montavimo ir/ar demontavimo paslaugas.

Pagrindines ir specializuotas suvirinimo paslaugas UAB “Marino group” teikia įvairiausio tipo laivų ir jachtų statybos bei remonto, pramoninių ir industrinių objektų statybos įmonėms.

Dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Balkanų šalyse, Kinijoje.

Laivų korpuso gamyba ir montavimas

UAB “Marino group” daugiausia sertifikuotų darbuotojų yra sukaupusi laivų suvirinimo paslaugoms teikti. Esame lyderiaujantys laivų statytojai, galintys pasiūlyti kokybiškiausias suvirinimo ir surinkimo paslaugas laivų statyklose. Pagrindinės paslaugos: laivo sekcijų suvirinimas ir surinkimas, laivo blokų suvirinimas ir surinkimas, laivo grand-blokų suvirinimas ir surinkimas, laivo korpuso surinkimas doke.

Vamzdynų ir įrengimų montavimas

UAB „Marino group“ sertifikuoti darbuotojai yra sukaupę daug patirties atliekant įvairius suvirinimo darbus, instaliuojant ŠVOK sistemas. Siūlome šias paslaugas: suvirinimas pagal 111, 136, 138, 141 procedūras, nuo DN15 iki DN500 plieno, Inox, PVC, vario, „Bliucher“ ir kitų tipų vamzdžių montavimas laivuose, siurblių, vožtuvų ir kitų įrengimų montavimas laivuose, ŠVOK sistemų instaliacija.

Įdėtinių detalių montavimas ir suvirinimas

UAB „Marino group“ turi įdėtinių detalių montavimo ir suvirinimo darbus nepriekaištingai atliekančių specialistų.Galime atlikti visus laivų statyboje reikalingus įdėtinių detalių montavimo ir suvirinimo darbus: įrangos padų montavimas, įdėtinių detalių montavimas, durų, liukų, trapų ir kitų laivo sudedamųjų dalių montavimas, elektros trasų, praėjimų montavimas ir virinima.

ŠVOK sistemų montavimas

Atliekame santechnikos darbus bei ventiliacijos vamzdynų montavimo darbus.

Smėliavimas ir dažymas

Didžiausią dėmesį telkiame į suvirinimo ir surinkimo darbus, tačiau smėliavimo ir dažymo darbai laivų statyboje taip pat neatskiriama gamybos proceso dalis. Todėl UAB „Marino group“ turi surinkusi profesionalių dažytojų komandą. Atliekame laivų korpusų smėliavimo ir dažymo darbus su įvairaus tipo dažais. Teikiame šias paslaugas: laivų korpuso smėliavimas, dažymas, laivų įdėtinių detalių smėliavimas bei dažymas, metalinių konstrukcijų smėliavimas, dažymas.