Paslaugos

„Marino grupė“ savo partneriams gali suteikti visas suvirinimo, surinkimo, dažymo, montavimo, pastolių montavimo ir/ar demontavimo paslaugas.

„Marino grupė“ savo partneriams gali suteikti visas suvirinimo, surinkimo, dažymo, montavimo, pastolių montavimo ir/ar demontavimo paslaugas.

Pagrindines ir specializuotas suvirinimo paslaugas „Marino grupė“  teikia įvairiausio tipo laivų ir megajachtų statybos ir remonto, pramoninių ir industrinių objektų statybos įmonėms.

Projektuose „Marino grupė“ dalyvauja kaip subrangą teikiantis partneris, atliekantis darbus už projektinę kainą arba už valandinį įkainį.

Dirbame tokiose šalyse kaip Lietuva, Latvija, Lenkija, Vokietija, Ispanija, Italija, Prancūzija, Belgija, Olandija, Suomija, Norvegija, Balkanai, Kinija.

Turime sertifikatus darbui šalyse: Olandijoje, Vokietijoje, Suomijoje.

Laivų korpuso gamyba ir montavimas

Įmonė „Marino grupė“ daugiausia sertifikuoto darbuotojų potencialo yra sukaupusi laivų suvirinimo paslaugoms teikti. Esame lyderiaujantys laivų statytojai, galintys pasiūlyti kokybiškiausias virinimo ir surinkimo paslaugas laivų statyklose:

Vamzdžių ir įrengimų montavimas

„Marino grupė“ įmonės sertifikuoti darbuotojai daug patirties sukaupė atliekant įvairias virinimo procedūras, ne tik virinant ir montuojant vamzdynų sistemas, bet ir instaliuojant ŠVOK sistemas.

Pagrindinės paslaugos šiame sektoriuje:

Įdėtinių detalių montavimas, virinimas

„Marino grupė“ turi daug ir kruopščių įdėtinių detalių montavimo ir virinimo darbus nepriekaištingai atliekančių specialistų.

Galime atlikti visus laivų statyboje reikalingus įdėtinių detalių montavimo ir suvirinimo darbus:

ŠVOK sistemų montavimas

Smėliavimas ir dažymas

Didžiausią dėmesį telkiame į suvirinimo ir surinkimo darbus, tačiau smėliavimo ir dažymo darbai laivų statyboje taip pat neatskiriama gamybos proceso dalis. Todėl „Marino grupė“ turi surinkusi profesionalių dažytojų komandą. Atliekame laivų korpusų smėliavimo ir dažymo darbus su įvairaus tipo dažais, tiek akriliniais, poliuretano cinko-silikatiniais ar epoksidiniais dažais.

Teikiame šias paslaugas: