Pradinis Paslaugos Ventiliacija (švok/hvac)
ventiliacija svok hvac marino group

Ventiliacija (švok/hvac)

„Marino group“ ventiliacijos ekspertai montuoja visų tipų ŠVOK sistemas: ventiliacijos sistemos, vėdinimo sistemos, sunkioji ir lengvoji ventiliacija tiek laivuose, tiek industriniuose projektuose. Palanki darbų kaina ir patikrinti ŠVOK specialistai su patirtimi.

Apie paslaugą

Siūlome profesionalias ventiliacijos sistemų montavimo paslaugas laivų statybos ir industriniuose projektuose. Dirbame su sunkiaja (storo metalo stačiakampiai ir apvalūs ortakiai) ir lengvaja (apvalūs SPIRO ortakiai iš cinkuoto ir nerūdijančio plieno) ventiliacija.

Ką atliekame?Šaldymo, vėdinimo, aušinimo, šildymo sistemų gamyba ir montavimas; visų tipų sujungimai (nuo DN15 iki DN500 plieno, Inox, PVC, vario); visų priklausančių ŠVOK sistemų įrengimų montavimas (kondicionieriai, aušintuvai, siurbliai, vožtuvai).

Atliekame ventiliacijos montavimo paslaugas šiuose objektuose:

  • Visose laivų vietose
  • Ligoninėse
  • Cechuose
  • Marketuose
  • Kitose industrinėse lokacijose

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių ventiliacijos montuotojų paslaugas. Be to, montuotojai skaito darbo brėžinius, turime „viskas viename“ montuotojų, kurie turi kelių sričių kompetencijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio montuotojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Scroll to Top