Pradinis Paslaugos Smėliavimas ir dažymas
smeliavimas ir dazymas laivuose marino group

Smėliavimas ir dažymas

Siūlome kvalifikuotų dažytojų ir smėliuotojų paslaugas laivų statybos bei industrinėje srityse: smėliavimas (paviršiaus paruošimas), detalių dažymas, laivų dažymas, metalinių konstrukcijų dažymas. Dirbame su voleliais ir kompresoriniu dažymu.

Apie paslaugą

Mūsų darbuotojai turi didelę patirtį smėliuojant ir dažant metalines konstrukcijas (cechai, rezervuarai, metalo detalės, karinė technika). Laivų statybos srityje tai nauja paslauga – šiuo metu siūlome laivų korpusų, laivų įdėklų smėliavimą bei dažymą.

Dažymo paslaugos atliekamos dviejais skirtingais būdais: dažymas su teptukais/voleliu arba kompresoriniu būdu. Klientų poreikius įvertinę projektų vadovai surenka būtent Jūsų poreikius atitinkančią komandą.

Be to, „Marino group“ smėliuotojai ir dažytojai turi darbo aukštyje bei darbo nuo keltuvų („cherrypicker“) sertifikatus, visas apsaugos priemones ir rūbus bei pasirinktinai įrankius.

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių smėliuotojų/dažytojų paslaugas. Be to, turime „viskas viename“ specialistų, kurie turi kelių sričių kompetencijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio montuotojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Scroll to Top