Pradinis Paslaugos Santechnikos darbai
laivu santechnikos darbai marino group

Santechnikos darbai

Kruizinių laivų santechnika, jachtų santecnika, pramoninių pastatų santechnika, boilerių gamyba ir montavimas – profesionalūs santechnikai siūlo visas santechnikos paslaugas. Dirbame ne tik laivuose, bet ir ligoninėse, cechuose, gamyklose.

Apie paslaugą

Siūlome įvairius santechnikos darbus, kaip kajučių pajungimas, sanitarinių mazgų įrengimas, vamzdžių pravedimas, kranų ir t.t. Papildomai specializuojamės įvairių boilerių montavime ir gamyboje (perdirbimo pramonėje, metalo/medienos) bei įrengiame grindinį šildymą.

Atliekame darbus šiuose objektuose:

  • Laivuose
  • Gamyklose
  • Ligoninėse
  • Cechuose
  • Marketuose
  • Kituose pramoniniuose objektuose

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių santechnikų paslaugas su patirtimi laivuose ir industriniuose projektuose. Be to, turime „viskas viename“ specialistų, kurie turi kelių sričių kompetencijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio santechnikus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Scroll to Top