Pradinis Paslaugos Izoliaciniai darbai
Izoliaciniai darbai laivuose

Izoliaciniai darbai

Skardinimas, laivų vamzdžių izoliacija, izoliacija laidams, termoizoliacija bei kiti izoliaciniai darbai – teikiame visas paslaugas laivuose ir pramoniniuose objektuose (rezervuarai, katilai, vamzdynai ir pan.). Profesionalūs izoliuotojai Jūsų paslaugoms.

Apie paslaugą

Specializuojamės visų rūšių izoliacijos ir skardinimo darbuose: šilumos, ugnies, šalčio, užšalimo, garso ir asmeninės apsaugos. Teikiame vamzdynų, katilų, rezervuarų, šilumos siurblių, vožtuvų, priešgaisrinių sienų, vėdinimo sistemų ir kabelių trasų izoliavimo paslaugas.

Per pastaruosius metus atlikome 10+ skirtingų izoliavimo/skardinimo projektų šiose industrijose: nafta, dujos, petrochemija. Per šiuos projektus „Marino group“ specialistai izoliavo naftos tankus, vamzdynų linijas, ventiliacijos sistemas, bei elektros linijas.

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių izoliuotojų paslaugas su patirtimi laivuose ir industriniuose projektuose. Be to, turime „viskas viename“ specialistų, kurie turi kelių sričių kompetencijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio montuotojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Scroll to Top