VAMZDYNŲ MONTUOTOJAS

Darbo pobūdis

Reikalingi patyrę vamzdynų montuotojai laivuose, laivų blokuose, laivų statyklose.

Darbas lietuvių komandoje.

Skelbiame naujų darbuotojų priėmimą 2021 metams.

Jei ieškote stabilaus, jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes. Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.

Ieškome su patirtimi vamzdynų montuotojų darbams laivuose, laivų statyklose.

Reikalavimai

Darbo patirtis (ne mažiau 2 metai);

BRĖŽINIŲ SKAITYMAS (būtina);

savarankiškas darbas;

pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;

anglų vokiečių kalba – privalumas;

galimybė vykti nuosavu automobiliu – privalumas.

Mes jums siūlome

nuolatinį darbą;

laiku mokamą sutartą atlyginimą;

visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame, 2 sav. Lietuvoje atostogaujame;

geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;

papildomą darbuotojų draudimą;

kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;

tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

3100-3500

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)