PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) (DARBUI SU TREČIŲJŲ ŠALIŲ PILIEČIŲ ĮDARBINIMU)

Darbo pobūdis

Darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimo dokumentų rengimas bei viso įdarbinimo proceso valdymas;

Bendravimas su valstybinėmis institucijomis dėl trečiųjų šalių darbuotojų įdarbinimo klausimų;

Kontaktų palaikymas su esamais darbuotojais;

Dokumentų pateikimas Sodrai;

Darbas su dokumentų valdymo sistema (CRM);

Vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Analogiško darbo PATIRTIS – bent 1m.

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;

Puikus rusų ir anglų kalbų mokėjimas (raštu ir žodžiu);

Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);

Kruopštumas, atsakingumas, terminų laikymasis;

Sugebėjimas dirbti komandoje, greita orientacija bei lankstus požiūris į kintančią informaciją;

Gebėjimas operatyviai spręsti susidariusias problemas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą atitinkantį kandidato kompetencijas ir patirtį;

Dinamišką ir kupiną iššūkių darbą sparčiai augančioje tarpautinėje kompanijoje;

Draugišką, jaunatvišką kolektyvą.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas

Apie įmonę

Marino group – per 2023m. paaugome 2x, turime 1300+ specialistų komandą, sėkmingai statome laivus ir neketiname sustoti.

„Pradėjau dirbti Marino Group šiais metais ir galiu pasakyti, kad esu labai nustebinta, koks gali būti didelis ir draugiškas kolektyvas. Direktorius, visi mūsų vadovai – visada supras ir padės bet kokiu klausimu. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią įmonę ir visiems rekomenduoju.” – Julija Skripkina, personalo specialistė.

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)