Pardavimų vadybininkas (-ė) su vokiečių kalba

Darbo pobūdis

Darbas biure Klaipėdoje;

Įmonės paslaugų pardavimas užsienio rinkoms;

Intensyvi užsakovų paieška;

Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;

Derybos su užsakovais;

Betarpiškas bendravimas su potencialiais užsakovais;

Rinkos analizė.

Reikalavimai

Labai gera vokiečių kalba (kalbėjimas, rašymas);

Rusų, anglų kalba – didelis privalumas;

Patirtis pardavimų srityje;

Vadybiškumas, savarankiškumas;

Nebijojimas iššūkių, energingumas, noras pasiekti aukštų rezultatų.

Mes jums siūlome

Motyvuojančius ir palaikančius vadovus;

Šiltą komandą;

Patogų darbo laiką I-V 8-17 val.;

Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1500 – 5000 €/mėn. į rankas.

Apie įmonę

Marino group – per 2023m. paaugome 2x, turime 1300+ specialistų komandą, sėkmingai statome laivus, valdome industrinius projektus ir neketiname sustoti.

„Aplink save turiu puikias kolegas ir puikų vadovą, kurie palaiko ir neleidžia nuobodžiauti. Dinamiškas darbas, kuris dažnai pastato tave į nepatogias situacijas, iš kurių turi rasti būdą kaip išsisukti, strategijų kūrimas, galimybė tobulėti ir kaupti patirtį pardavimų srityje, komandiruotės bei papildomi priedai už tam tikrus įgyvendintus tikslus.” – Jonas Puišys, pardavimų vadybininkas.

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)