METALINIŲ KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJAS

Darbo pobūdis

Laivo korpuso rinkimas, paruošimas suvirinimui, dujinis metalo pjovimas, šlifavimas

Darbas Lietuvių komandoje, komandiruotėje.

Reikalavimai

darbo patirtis (ne mažiau 2 metai) – privaloma;

BRĖŽINIŲ SKAITYMAS – privaloma;

galimybė vykti nuosavu automobiliu – privalumas;

savarankiškas darbas;

pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;

anglų arba vokiečių kalba – privalumas.

Mes jums siūlome

gerą atlyginimą;

visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

laiku mokamą sutartą atlyginimą;

lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;

geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;

kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;

tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

3100-3500

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)