DAŽYTOJAS – SMĖLIUOTOJAS

Darbo pobūdis

metalo konstrukcijų dažymo darbai laivo viduje;

dažymas pulverizatoriais, voleliais, teptukais;

dažymo darbų defektų taisymo darbai;

darbas lietuvių komandoje;

užsakovas užsienio įmonė;

darbas komandiruotėje per Lietuvos įmonę;

užsienio užsakovo nurodymų vykdymas.

Reikalavimai

analogiška darbo patirtis;

anglų kalbos mokėjimas;

vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas);

kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai (privalumas);

noras dirbti ir užsidirbti;

pavestų užduočių sąžiningas vykdymas.

kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

laiku mokamą sutartą atlyginimą;

visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

pastovų darbą;

lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;

geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;

papildomą darbuotojų draudimą;

kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;

tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

2500-3200 €/mėn. į rankas

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)