CNC FREZAVIMO STAKLIŲ OPERATORIUS

Darbo pobūdis

Laser pjaustymas 1 darb.

Lankstymas 1 darb.

(CNC frezavimo staklių operatorius. ar Metalinių detalių pjaustymas lazeriniu būdu.)

Reikalavimai

Patirtis metalo apdirbimo su CNC staklėmis.

Anglų, vokiečių arba rusų kalba (privalumas);

Atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas.

Dabo patirtis būtina

Mes jums siūlome

tarptautinę darbo aplinką;

profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;

darbą su naujausia programine ir technine įranga;

motyvuojantį ir laiku mokamą sutartą atlyginimą;

visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;

pastovų darbą;

komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame/ 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;

geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;

kelionių organizavimas nuo namų iki darbo;

tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

2500-3200 €/mėn. į rankas

Kandidatuoti į poziciją

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal savo privatumo politiką. Siųsdami šią formą sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

Pridėkite savo gyvenimo aprašymą
Failas neparinktas (neprivaloma)