Startseite Paslaugos DE Vamzdynų sistemų ir įrengimų montavimas DE
vamzdynu montavimas ir vamzdynu sistemu irengimas

Vamzdynų sistemų ir įrengimų montavimas DE

Vamzdynų montavimas, vamzdynų sistemų įrengimas, suvirinimas objekte ar instaliacija – profesionalūs vamzdininkai atlieka visas paslaugas laivuose ir industriniuose projektuose (cechai, pastatai, gamyklos). Nusausinimo, vėdinimo, šaldymo ir kitos sistemos.

Apie paslaugą

„Marino group“ sertifikuoti darbuotojai yra sukaupę aibę patirties atliekant įvairius suvirinimo darbus instaliuojant vamzdynų sistemas. Siūlome profesionalių vamzdininkų paslaugas laivų statybos ir industriniuose projektuose. Atliekame gamybą, gamybą ir montavimą objektuose; įvairių laivinių sistemų montavimą laivuose (nusausinimo, vėdinimo, šaldymo, kuro, tepalo, išmetamųjų dujų, dujų, suspausto oro, karšo/šalto vandens sistemos).

Dirbame su įvairiomis vamzdžių sujungimų sistemomis: Blutcher, VEGA, juodo plieno, nerūdijančio plieno (inox), varinių, cunife, plastiko (PVC), GRE, GRVE, hidraulinių vamzdžių, Victaulic, straub.

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių vamzdinikų paslaugas. Be to, suvirintojai-montuotojai skaito darbo brėžinius, turime „viskas viename“ montuotojų, kurie moka ir virinti, ir montuoti konstrukcijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio montuotojus-suvirintojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Nach oben scrollen