Startseite Paslaugos DE Suvirinimas DE
suvirinimo paslaugos laivu statyboje

Suvirinimas DE

Siūlome profesionalias suvirinimo paslaugas laivų statyboje, remonte, vamzdynų montavime, rezervuarų statyboje ir dar daugiau. Visi mūsų suvirintojai yra testuojami testavimo centre, kad klientai gautų tik specialistų su  patirtimi paslaugas.

Apie paslaugą

Siūlome suvirinimą pagal procesus: 135/138, 136, 141, 111, 121, 783, 784 laivų statyboje, laivų remonte, vamzdynų montavime, rezervuarų, pastatų statyboje, pramoninėse metalinėse konstrukcijose bei statybose jūroje. Dirbame su plienu (nerūdijančiu, jūriniu ir konstrukciniu), aliuminiu, variu, CuNiFe. (aprašymas iki 300simb.)

„Marino group“ gali pasiūlyti profesionalių suvirintojų paslaugas tiek laivų statyboje, remonte, tiek industriniuose projektuose

Viriname įvairių tipų, dydžių, formų konstrukcijas:

  • Vamzdynai
  • Rezervuarai, cisternos
  • Pramoninės metalo konstrukcijos
  • Statiniai ne žemyninėje dalyje (offshore)
  • Laivų korpusas
  • Ventiliacijos sistemos

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia suvirinimo paslaugas pagal procesus 135/138, 136, 141, 111, 121, 783, 784. Be to, suvirintojai-specialistai skaito darbo brėžinius, turime „viskas viename“ suvirintojų, kurie moka ir virinti, ir surinkti metalines konstrukcijas.

Sukaupėme ilgametę 7 m. patirtį laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse, kas leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio suvirintojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Nach oben scrollen