Startseite Paslaugos DE Metalo konstrukcijų surinkimas ir suvirinimas DE
Metalo konstrukcijų surinkimas ir gamyba

Metalo konstrukcijų surinkimas ir suvirinimas DE

Metalo konstrukcijos, metalo detalės, linijų gamyba ar industrinių pastatų statyba – „Marino group“ specialistai gamina, surenka, suvirina ir dažo visų tipų konstrukcijas. Surinkėjai atvyksta  į objekto vietą per 7 darbo dienas (komandos nuo 2 specialistų).

Apie paslaugą

Mūsų metalo konstrukcijų surinkėjai ir suvirintojai profesionaliai dirba su visomis metalo detalėmis bei industriniais pastatais: statybinės metalo konstrukcijos (gamyba ir montavimas), mašinų dalys (puspriekabės), sunkiosios technikos detalės, karinės technikos detalės (tankai, šarvuočiai), dažymo linijų gamyba (dirba surinkėjai, montuotojai, šaltkalviai).

Siūlome operatyvų komandos atvykimą su nuosavais įrankiais tiek į trumpalaikius (2 žmonės), tiek į ilgalaikius projektus (50 ir daugiau darbuotojų) ir ne tik:

  • Atsižvelgdami į kliento poreikius, siūlome lanksčias kainas
  • „Viskas viename“ darbuotojai – kelių sričių specialistai
  • Konstrukcijų surinkimas ir suvirinimas „nuo iki“

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių surinkėjų, suvirintojų paslaugas. Be to, suvirintojai-specialistai skaito darbo brėžinius, turime „viskas viename“ surinkėjų, kurie moka ir virinti, ir surinkti konstrukcijas.

Ilgametė 7 m. „Marino group“ patirtis laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio surinkėjus ir suvirintojus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Nach oben scrollen