Startseite Paslaugos DE Laivų korpusų surinkimas ir suvirinimas DE
laivu korpusu surinkimas marino group

Laivų korpusų surinkimas ir suvirinimas DE

Kruiziniai laivai, baržos, jachtos, keltai, kariniai laivai – statome visų tipų ir paskirčių laivus Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kitose Pasaulio šalyse. Laivų korpuso surinkėjai bei suvirintojai kokybiškai atlieka visus laivų statybos ir remonto etapus.

Apie paslaugą

Mūsų laivų korpuso surinkėjai ir suvirintojai atlieka visus laivų statybos etapus: laivo sekcijų suvirinimas ir surinkimas, laivo blokų suvirinimas ir surinkimas, laivo grand-blokų suvirinimas ir surinkimas, laivo korpuso surinkimas doke. (Kariniai, jachtos, megajachtos, kruiziniai laivai, keltai, baržos).

Surenkame ir viriname visų tipų ir dydžių laivus

  • Kariniai laivai
  • Jachtos, megajachtos
  • Kruiziniai laivai
  • Keltai
  • Baržos
  • Sausakrūviai
  • Tanklaiviai
  • Konteineriniai laivai

Taip pat siūlome ir laivų remonto paslaugas – vidinių pertvarų, denių, laivo korpuso apkalos keitimas naujomis.

Ekspertiškumas

„Marino group“ tiekia profesionalių surinkėjų, laivų remontininkų paslaugas. Be to, suvirintojai-specialistai skaito darbo brėžinius, turime „viskas viename“ surinkėjų, kurie moka ir virinti, ir surinkti konstrukcijas.

Ilgametė 7 m. „Marino group“ patirtis laivų statybos, remonto bei industrinėje srityse leidžia klientams pasiūlyti plataus profilio surinkėjus iš 13 skirtingų šalių.

„Marino group“ inžinieriai papildomai atlieka techninį normavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, brėžinių/techninių specifikacijų analizavimą bei pateikia Jūsų verslui konkretų kainos pasiūlymą.

Per savo patirtį sėkmingai įgyvendinome daugiau kaip 120 projektų 15-oje šalių, užsitarnaudami lyderių vardą Baltijos šalyse.

Darbuotojų gerovė

Kiekvienas „Marino group“ specialistas prieš įdarbinimą pereina nuoseklų įgūdžių patikrinimą mūsų testavimo centre Klaipėdoje. Taip palaikome darbuotojų kokybę, kad į kiekvieną projektą išsiųstume tik kvalifikuotą komandą.

Visiems darbuotojams apmokame kelionės, apgyvendinimo, darbinės aprangos išlaidas, kad atvykus į objekto vietą reikėtų rūpintis tik atliekamu darbu.

Specialistai yra įdarbinti kaip ilgalaikiai darbuotojai su lietuviška sutartimi, tad klientams nebereikia rūpintis dėl darbuotojų dokumentų ar teisinių įdarbinimo klausimų. Jums reikia specialistų komandos – ją gaunate per 7 d.d. ar greičiau be jokių rūpesčių.

Nach oben scrollen